Fertilovit F or 2 з ДГК - Компанія Fertilovit Україна

Fertilovit F or 2 з ДГК

Фертиловит F or 2 с ДГК

Fertilovit F or 2 з ДГК – дієтична добавка з комплексом вітамінів і мінералів, холіном, ДГК, ЕПК та коензимом Q10.

1499 грн 1399 грнЗамовити

Захист, безпека та  здоров’я майбутньої матері та дитини:
✓ Захист: додаткове споживання фолатів знижує ризик розвитку порушень нервової трубки плода.
✓ Безпека: не містить штучні барвники, глютен, лактозу, консерванти, генетично модифіковані речовини та компоненти тваринного походження.
✓ Здоров’я: збалансована мікронутрієнтна підтримка майбутньої матері та плода.

Підготовка до вагітності – важлива складова майбутнього материнства. Необхідно пам’ятати, що під час вагітності збільшується потреба у вітамінах, мінералах та мікроелементах. Внаслідок цього зростає ризик виникнення дефіциту мікрону- трієнтів, що може становити серйозну загрозу здоров’ю матері та майбутньої дитини.  Завчасне  запобігання  та  корекція  дефіциту  мікронутрієнтів забезпечує значну підтримку здоров’я майбутньої матері та плода.

Fertilovit F or 2 з ДГК та його переваги

Fertilovit F or 2 з ДГК – спеціально розроблена дієтична  добавка  до  раціону  харчування жінок при плануванні та під час вагітності, яка забезпечує збалансовану мікронутрієнтну підтримку організму важливими вітамінами, мікроелементами та мінералами у поєднанні з високими дозами фолієвої кислоти.

Захист

Фолієва кислота (вітамін групи В) вважається важливим вітаміном при плануванні та під час вагітності. Вона необхідна для поділу клітин, а також нормального метаболізму гомоцистеїну, процесів кровотворення та росту материнської тканини. Фолати надходять в організм з їжею. Однак вони дуже чутливі до дії тепла та світла і легко руйнуються під їх впливом. Важлива захисна функція фолієвої кислоти простежується на ранніх термінах вагітності, коли низький рівень фолатів може стати причиною розвитку дефекту нервової трубки плода. Рекомендується щоденно приймати 400 мкг фолієвої кислоти за один місяць до і протягом трьох місяців після запліднення.

Вітаміни В6 та В12 є необхідними для поділу клітин та метаболізму гомоцистеїну. Пантотенова кислота (вітамін В5) сприяє нормальному метаболізму стероїдних гормонів (статевих гормонів), що відіграють важливу роль у репродукції.
Вагітні та жінки, які годують груддю, повинні споживати достатню кількість довголан- цюгових омега-3 жирних кислот, які відіграють важливу роль у пренатальному та ранньому розвитку мозку та зору дитини. Однією з найважливіших омега-3 жирних кислот є докозагексаєнова кислота (ДГК). Оскільки нейрони мозку та фоторецепто- ри сітківки плоду, мають високі концентрації цієї жирної кислоти, важливо споживати ДГК протягом останнього триместру вагітності та перших тижнів після народження дитини. Експерти з питань харчування рекомендують додавати 200 мг ДГК на день з другого триместру вагітності до кінця грудного вигодовування.
Міжнародні експерти з питань харчування також рекомендують включати холін у раціон вагітних та жінок у період лактації. Холін є будівельним елементом клітинних мембран (фосфатидилхолін), а також потрібний для роботи нейромедіатора мозку ацетилхоліну і, таким чином, відіграє центральну роль у розвитку дитини. Холін також важливий для метаболізму гомоцистеїну та функції печінки майбутньої матері. Дефіцит холіну під час вагітності може призвести до підвищення рівня гом цистеїну, що є добре відомим фактором ризику виникнення ускладнень вагітності.

Кофермент Q10 бере участь у метаболізмі мітохондрій, які виробляють необхідну для клітин енергію. Найбільша кількість мітохондрій міститься в ооцитах.
Залізо транспортує кисень у крові. Йод нормалізує функцію щитовидної залози. Антиоксиданти, як-от вітаміни С і Е, захищають клітинну ДНК, білки та ліпіди від оксидативного стресу Формула Фертиловіт F or 2 плюс ДГК містить вітамін С з уповільненим  вивільненням,  що  забезпечує  тривалий  ефект та  максимальну захисну дію.

Безпека

Фертиловіт F or 2 плюс ДГК не містить лактозу, глютен та консерванти. Капсули з омега-3 містять виключно висококонцентровані та високоочищені концентрати кислот від провідної світової марки Epax. Це гарантує найвищу, стандартизовану та стабільну якість згідно найсуворішим законодавчим вимогам ЄС. Фертиловіт F or 2 плюс ДГК не містить штучних барвників – інноваційна веганська целюлозна капсула забарвлена лише кольоровим екстрактом з фіолетової моркви.

Здоров’я

Наслідком додаткового навантаження на організм під час вагітності часто є підвищена втома. Вітамін С, рибофлавін (вітамін В2), ніацин (вітамін В3), пантотенова кислота (вітамін В5), вітаміни В6 і В12, а також магній та залізо зменшують прояви втоми у вагітних.
Протягом вагітності гормональна система зазнає значних змін, які можуть спричиняти часті побічні ефекти – нудоту та блювання, або так званий токсикоз вагітних. Вітамін В6 сприяє регуляції гормональної активності, усуваючи у такий спосіб причину токсикозу.

 

Склад 1 вітамінно-мінеральної капсули: вітамін Д -20 мкг, вітамін Е- 12 мг, вітамін С-80 мг, вітамін В1-1,1 мг, вітамін В2-1,4 мг, ніацин-16 мг, вітамін В6-1,4 мг, фолієва кислота-400 мкг, вітамін В12-5,5 мкг, біотин- 50 мкг, пантотенова кислота-6 мг, магній – 100 мг, залізо-7,5 мг, цинк – 5 мг, селен-60 мкг, йод- 150 мкг, холін-140 мг, коєнзим Q10-30 мг.

Склад 1 капсули з омега-3: ейкозапентаєнова кислота- 40 мг, докозагексаєнова кислота- 200 мг.

 

Спосіб застосування

Рекомендовано починати прийом Фертиловіту F or 2 плюс ДГК за три місяці до планованої вагітності, та під час вагітності та в період лактації. Приймати по 1 вітамінно-мінеральній капсулі та 1 капсулі з омега-3 на день, запиваючи достатньою кількістю води.
Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуваися з лікарем. Дієтичні добавки не замінюють повноцінний раціон харчування.

Назва і місцезнаходження виробника.

Gonadosan Distribution GmbH, Romerstr.2, 6900 Bregenz, Austria (Австрія), на виробничих площах: BHI-Biohealth  International GmbH, Heinrich-With-Str. 13, 95213 Munchberg, Німеччина,тел.: +49(0)92518708720, www.fertilovit.com

Ексклюзивний імпортер в Україні:

ТОВ «Клімед Україна». Україна, 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 40у; тел.: + 38 044 228 047 17; www.kleemed.com.ua

Vcaps® Plus – інноваційна капсула з негайним вивільненням діючих речовин, не містить желюючих агентів.

Капсула Vcaps® Plus має відмінний профіль розчинення з характеристиками, що не залежать від рівня рН середовища.

 

Капсула Vcaps® Plus:

  • З чистої целюлози та води без консервантів і штучних барвників.
  • Забарвлена лише кольоровим екстрактом з фіолетової моркви.
  • Не містить желюючих агентів.
  • Висока стабильність.
  • Не містить продуктів тваринного походження і ГМО.
  • Виробник: Lonza Pharma & Biotech, USA.

Кошик

АКЦІЯ до 15 червня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери