Чоловіче безпліддя - Компанія Fertilovit Україна

Чоловіче безпліддя

Чоловіче безпліддя характеризується неможливістю статевозрілого чоловіка запліднити яйцеклітину жінки. На жаль, вчені з’ясували, що сучасні темпи життя і фактори вельми негативно впливають на здатність чоловіків до розмноження.

Здатність чоловіка до відтворення потомства ціком залежить від якості та кількості сперми, а зовсім не від його сексуальної активності! Кожну секунду у чоловічому організмі виробляється більше тисячі сперматозоїдів. З моменту настання статевого дозрівання та до самої смерті цей процес йде безперервно. І все для того, щоб коли-небудь найшвидший та життєздатний сперматозоїд дістався до жіночої яйцеклітини та запліднив її. На жаль, існує безліч хвороб й просто несприятливих факторів, які здатні викликати збої у цьому процесі.

Чоловіче безпліддя буває кількох форм:

1) Секреторне безпліддя – це нездатність статевих залоз виробляти сперматозоїди.

2) Захворювання статевих органів, такі як простатит, везикуліт, епідидиміт, викликають екскреторно-токсичне безпліддя. Іммунологічні, гормональні та біохімічні зміни, вплив мікрофлори або інтоксикація патологічно впливають на здатність чоловіків виробляти здорові сперматозоїди.

3) Екскреторно-обтураціне безпліддя – викликане зааленнями передміхурової залози, яєчок, сім’явивідних шляхів, сім’яних пухирців, придатків, а також травмами статевих органів або оперативними втручаннями. Всі ці проблеми порушують прохідність сім’явивідних шляхів.

Основними причинами виникнення чоловічого безпліддя можуть бути:

1. Запальні та інфекційні захворювання

Ці захворювання можуть стати як прямою, так і непрямою причиною виникнення чоловічого безпліддя. У результаті запалень, що виникли, порушується сперматогенез, що неминуче призводить до значного зниження фертильності чоловіка. Ця найрозповсюдженіша причина виникнення чоловічого безпліддя.

2. Травми та пухлини в області малого тазу

У результаті травм у статеві органи може попасти інфекція. Уражені тканини з часом рубцюються, але їх робота вже погіршиться.

3. Непроходимість сім’явивідних каналів

У результаті механічної перешкоди сперматозоїди не попадають у сечовивідний канал. Часто цей дефект виникає у результаті травми або запалення.

4. Варикоцеле

Це варикозное розширення вен одного або обох яєчок. Найбільш негативним фактором є підвищення температури всередині яєчка, що призводить до погіршення якості сперматогенезу.

5. Гормональні порушення

Такі порушення можуть призвести як до часткового так й до повного безпліддя. Причому наслідки таких порушень можуть бути незворотніми.

6. Психосексуальні розлади

До цієї групи можна віднести усі психологіческиені розлади, що призводять до еректильної дисфункції. Однак основною проблемою у даному випадку буде не низька якість сперми, а відсутність повноцінних статевих актів.

7. Вроджені захворювання

У рідких випадках безпліддя є наслідком спадкових захворювань, хромосомних змін.

Безсумнівно, для більш ефективного лікування безпліддя необхідно виявити причину його виникнення. Часто у з’ясуванні причин безпліддя лікарю може допомогти сам пацієнт. Можливо, що чоловік пригадає про травми пахвої області, захворюваннях, перенесених їм у дитинстві та т. і.

Які фактори знижують фертильність чоловіка?

Куріння – сперматозоїди чоловіка, що палить схильні до склеювання.

Зловживання алкоголем – він знижує вміст андрогенів у крові, що призводить в свою чергу до атрофії яєчок.

Використання анаболіків та черезмірні заняття спортом – вони також викликають атрофію яєчок.

Недостатня кількість цинку та вітамінів А, Е, С та білку у їжі.

Перегрів органів малого тазу у чоловіка – якщо плануєте у найближчий час стати батьком, не захоплюйтесь саунами та банями.

Один з найстрашніших наслідків, що впливає на репродуктивну систему чоловіка, викликає радіоактивне випромінювання.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери