Fertilovit F 35 plus - для жінок старших за 35 років - Компанія Fertilovit Україна

Fertilovit F 35 plus – для жінок старших за 35 років

Fertilovit F 35 Plus

Fertilovit F 35 plus – біологічно активна  добавка, до складу якої входять 800 µг фолієвої кислоти, вітаміни групи В, залізо, йод та коензим Q10. Вітамін С зі сповільненим вивільненням.

2799 грн 2699 грнЗамовити

1199 грн 1149 грнЗамовити

Зважитись на материнство – це серйозний крок у житті кожної жінки.

Створіть своїй дитині оптимальні умови розвитку.

Майбутня мама може зробити багато для здоров’я своєї дитини, створивши їй найкращі умови для розвитку. Задовго до вагітності важливо не тільки почати вести здоровий спосіб життя, але і забезпечити організм всіма необхідними вітамінами й мінералами.

Що таке Fertilovit F 35 plus?

Fertilovit F 35 Plus – це біологічно активна добавка, що спеціально розроблена для задоволення потреб організму зрілих жінок, які бажають завагітніти. Вона забезпечує організм жінки всіма необхідними вітамінами та антиоксидантами, тим самим поліпшуючи її репродуктивне здоров’я.

Усім давно відомо, наскільки важливо організму людини мати в запасі достатню кількість певних вітамінів і мінералів. Всі гінекологи рекомендують приймати фолієву кислоту та вітаміни групи В, тому що вони виконують захисну функцію на початковому етапі неврологічного розвитку ембріона. Все більш і більш очевидно, що інші вітаміни і мінерали, також, суттєво впливають на фертильність. Наукові дослідження показали, що залізо, йод та інші вітаміни групи В важливі для здорового зачаття. Не варто також забувати про важливість антиоксидантів, які захищають від негативного впливу окисного стресу. Жінкам у віці після 35 років особливо корисно приймати такі добавки, як коензим Q10, які підтримують функціональний стан мітохондрій.

Окисний (оксидативний) стрес

Окисний (оксидативний) стрес – це пошкодження клітин організму активними формами кисню [АФК]. Зазвичай АФК, які утворюються в організмі, подавляються захисною системою самого ж організму. Однак, якщо кількість АФК занадто велика, або антиоксидантів занадто мало, ця крихка рівновага порушується, і клітини організму пошкоджуються. Ооцити особливо сприйнятливі до атак активних форм кисню. Окисний стрес може порушувати мембрану і заважати синтезу білка, так само як і виробленню енергії. Вважається, що через окисний стрес з віком фертильність знижується. Ми живемо в той час, коли професіональні вимоги примушують жінок відкладати народження дитини на більш пізній термін, саме тому це відкриття є особливо важливим.

Ваш вік і ооцити

У більшості жінок після 35 років знижується здатність до дітонародження. У яєчниках жінки з народження закладені незрілі яйцеклітини, а це означає, що саме вони можуть відчути перші ознаки старіння. З віком якість яйцеклітини починає знижуватися. Спеціалісти відносять це на рахунок накопичення вікового пошкодження всередині клітинних органел надзвичайної важливості: мітохондрій. Мітохондрії – це своєрідна власна електростанція клітини, місце вироблення енергії у ній. Природно, що найбільша кількість мітохондрій міститься в ооциті. Якщо пошкодження мітохондрії перевищує допустиму межу, то вона більше не у змозі задовольнити величезні енергетичні потреби яйцеклітини. Саме тому спеціалісти рекомендують жінкам старшим за 35 років приймати таку добавку, як коензим Q10, яка підтримує функціональний стан мітохондрій.

Преконцепціональна біологічно активна добавка Fertilovit® F35plus  розроблена з урахуванням результатів останніх досліджень. Вона містить життєво важливі вітаміни, мінерали, коензим Q10 для підтримки функціонального стану мітохондрій, а також антиоксиданти. Для максимального захисту, вітамин С, один з головних антиоксидантів організму, вивільняється сповільнено.

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт: www.fertilovit.com

Лікарська форма:

капсули

Упаковка:

90 капсул, достатньо для 3-місячного курса

Додаткова інформація:

Склад Fertilovit® F35plus  відповідає потребам організму зрілої жінки, що планує вагітність.

Одна капсула (добова доза) містить:

1 капсула

% РДН*

Вітамін C

100 мг

125

Вітамін E

20 мг

166

Вітамін B1

3 мг

272

Вітамін B2

3мг

214

Пантотенова кислота

12мг

200

Вітамін B6

4 мг

285

Вітамін B12

7 µг

280

Фолієва кислота

800 µг

400

Вітамін D

5 µг

100

Ніацин

35 мг

218

Біотин

200 µг

400

Цинк

5 мг

50

Магній

100 мг

32

Йод

150 µг

100

Залізо

7.5 мг

54

Коензим Q10

35 мг

(*)% рекомендованої добової норми

Fertilovit F 35 Plus  не містить лактозу і желатин.

Інструкція:

Для досягнення максимального ефекту, Fertilovit F 35 Plus рекомендують починати приймати за 3 місяці до запланованої вагітності.

Приймати по 1 капсулі на день.

Перед використанням, будь ласка, ознайомтесь з інструкцією. Не перевищуйте рекомендовану дозу.  Зберігайте капсули Fertilovit F 35 Plus в недоступному для дітей місці. Біологічно активна добавка не може й не повинна заміняти здоровий спосіб життя і добре збалансовану дієту.

Не використовуйте Fertilovit F 35 Plus, якщо ви страждаєте на аутоімуний тіреоїдит, непереносимістю будь-якого компоненту препарата або, якщо у вас порушений метаболізм заліза.

Термін придатності:

Термін придатності вказаний на упаковці. Будь-ласка, не використовуйте Fertilovit F 35 Plus по закінченню цієї дати. Не використовуйте препарат, якщо його упаковка порвана або, якщо ви помітили фальсифікацію.

Вироблено у Німеччині на замовлення:

Gonadosan AG

Zollstrasse 34, FL – 9490 Вадуц, Ліхтенштейн

www.gonadosan.com

Продаж і розповсюдження:

PKA-Vertriebs-GmbH Romerstrasse 2, A – 6900 Брегенц Австрія

www.fertilovit.com

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери