Fertilovit F or 2 - для вагітних - Компанія Fertilovit Україна

Fertilovit F or 2 – для вагітних

Fertilovit F or 2 – біологічно активна добавка, до складу якої входять 400 µг фолієвої кислоти, вітаміни групи В, вітамін С, залізо, йод і коензим Q10.

Fertilovit F or 2 – 90 капсул

Fertilovit F or 2

1920 грн 1809 грнЗамовити

Fertilovit F or 2 – 30 капсул

861 грн 819 грнЗамовити

Зважитись на материнство – це серйозний крок у житті кожної жінки.

Створіть своїй дитині оптимальні умови розвитку.

Майбутня мама може зробити багато для здоров’я своєї дитини, створивши їй найкращі умови для розвитку. Задовго до вагітності важливо не тільки почати вести здоровий спосіб життя, але і забезпечити організм всіма необхідними вітамінами й мінералами. Протягом всієї вагітності здоровий спосіб життя у поєднанні з добре збалансованою дієтою, багатою нафолієву кислоту та життєво необхідними  речовинами – це гарантія здоров’я матері і дитини.

Що таке Fertilovit F or 2 ?

Fertilovit F or 2 – це біологічно активна добавка, спеціально розроблена для задоволення потреб жінок в період підготовки до зачаття та під час вагітності. Вона забезпечує організм жінки всіма необхідними вітамінами, антиоксидантами і мінералами, у поєднанні з високими дозами фолієвої кислоти, тим самим поліпшуючи репродуктивне здоров’я і перебіг вагітності.

Фолієва кислота відноситься до вітамінів групи В, міститься у багатьох продуктах харчування, в тому числі у фруктах і овочах. Тим не менш, вона дуже чутлива до зовнішніх факторів і легко руйнується під впливом світла і тепла. До і в період вагітності, жінкам необхідно приймати достатню кількість фолієвої кислоти, тому що вона потрібна для нормального кроветворення, поділу клітин та нормального розвитку нервової трубки плоду.

Інші вітаміни групи В, такі як вітамін B6 і вітамін В12, необхідні для нормального поділу клітин і метаболізму гомоцистеїну. Пантотенова кислота (ще один вітамин групи В) сприяє нормальному обміну речовин стероїдних гормонів. Багато з цих гормонів статеві, що віповідають за запліднення.

Коензим Q10 приймає участь у метаболізмі мітохондрій. Найбільша кількість мітохондрій в організмі знаходиться у яйцеклітині. Це й не дивно, тому що мітохондрії – це своєрідні клітинні електростанції, вони виробляють енергію, що необхідна клітинам. А це дуже важливо під час вагітності!

Інші мікроелементи, такі як залізо, йод і антиоксиданти також є життєво важливими. В той час як залізо відповідає за транспорт кисню в крові, йод, будучи головною складовою гормонів щитоподібної залози, відповідає за  нормальну функцію щитоподібної залози, а антиоксиданти, такі як вітаміни С і Е допомагають захищати клітинну ДНК, білки і ліпіди від окисного стресу. Для максимального захисту протягом доби, вітамін С, як один з головних антиоксидантів, вивільняється у сповільненій формі.

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт: www.fertilovit.com

Лікарська форма:

капсули.

Упаковка:

90 або 30 капсул, достатньо для 3- або 1-місячного курсу.

Додаткова інформація:

Склад Fertilovit F or 2  відповідає потребам органіизму жінки в період підготовки до зачаття та під час вагітності.

Одна капсула Fertilovit F or 2 (добова доза) містить:

1 капсула

% РДН*

Вітамін C

80 мг

100

Вітамін E

12 мг

100

Вітамін B1

1,1 мг

100

Вітамін B2

1.4 мг

100

Пантотенова кислота

6 мг

100

Вітамін B6

1.4 мг

100

Вітамін B12

2.5 µг

100

Фолієва кислота

400 µг

200

Вітамін D

5 µг

100

Ніацин

16 мг

100

Біотин

50 µг

100

Цинк

5 мг

50

Магній

100 мг

32

Йод

100 µг

66

Залізо

7.5 мг

54

Коензим Q10

30мг

(*)% рекомендованої добової норми

Фертиловіт F or 2 не містить лактозу і желатин.

Інструкція:

Для досягнення максимального ефекту, Фертиловіт F or 2 рекомендують починати приймати за 3 місяці до запланованої вагітності.

Приймати по 1 капсулі на день.

Перед використанням, будь ласка, ознайомтеся з інструкцією. Не перевищуйте рекомендовану дозу.  Зберігайте капсули Фертиловіт F or 2 в недоступному для дітей місці. Біологічно активна добавка не може та й не повинна заміняти здоровий спосіб життя та добре збалансовану дієту.

Не використовуйте Фертиловіт F or 2, якщо ви страждаєте аутоімуним тіреоїдитом, непереносимістю любого компоненту препарата або, якщо  у  вас порушений метаболізм заліза.

Термін придатності:

Термін придатності вказаний на упаковці. Будь ласка, не використовуйте Fertilovit® F or 2 по закінченню цієї дати. Не використвуйте препарат, якщо його упаковка пошкоджена або, якщо ви помітили  фальсифікацію.

Вироблено у Німеччині на замовлення:

Gonadosan AG

Zollstrasse 34, FL – 9490 Вадуц, Ліхтенштейн

www.gonadosan.com

Продаж і розповсюдження:

PKA-Vertriebs-GmbH Romerstrasse 2, A – 6900 Брегенц Австрія

www.fertilovit.com

Fertilovit

Кошик

АКЦІЯ до 13 грудня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери

Замовити дзвінок
+
Передзвоніть!