Fertilovit F or 2 з холіном - для вагітних - Компанія Fertilovit Україна

Fertilovit F or 2 з холіном – для вагітних

Фертиловит for 2

Fertilovit F or 2 з холіном – дієтична добавка з комплексом вітамінів та мінералів, холіном та коєнзимом Q10.
Захист, безпека та здоров’я майбутньої матері та дитини.

2099 грн 1999 грнЗамовити

961 грн 899 грнЗамовити

Фертиловіт For 2 з холіном

  • Захист: додаткове споживання фолатів знижує ризик розвитку порушень нервової трубки плода.
  • Безпека: не містить штучні барвники, глютен, лактозу, консерванти, генетично модифіковані речовини та компоненти тваринного походження.
  • Здоров’я: збалансована мікронутрієнтна підтримка майбутньої матері та плода.

Підготовка до вагітності – важлива складова майбутнього материнства. Необхідно пам’ятати, що під час вагітності збільшується потреба у вітамінах, мінералах та мікроелементах. Внаслідок цього зростає ризик виникнення дефіциту мікронутрієнтів, що може становити серйозну загрозу здоров’ю матері та майбутньої дитини. Завчасне запобігання та корекція дефіциту мікронутрієнтів забезпечує значну підтримку здоров’я майбутньої матері та плода.

Що таке Fertilovit F or 2 ?

Fertilovit F or 2 з холіном – спеціально розроблена дієтична добавка до раціону харчування жінок при плануванні та під час вагітності, яка забезпечує збалансовану мікронутрієнтну підтримку організму важливими вітамінами, мікроелементами та мінералами у поєднанні з високими дозами фолієвої кислоти та холіном.

Захист

Фолієва кислота (вітамін групи В) вважається важливим вітаміном при плануванні та під час вагітності. Вона  необхідна для поділу клітин, а також нормального метаболізму гомоцистеїну, процесів кровотворення та росту материнської тканини.  Фолати  надходять в організм з їжею. Однак вони дуже чутливі до дії тепла та світла і легко руйнуються під їх впливом. Важлива захисна функція фолієвої кислоти простежується на ранніх термінах вагітності, коли низький рівень фолатів може стати причиною розвитку дефекту нервової трубки плода. Рекомендується щоденно приймати 400 мкг фолієвої кислоти за один місяць до і протягом трьох місяців після запліднення.

Вітаміни В6 та В12 є необхідними для поділу клітин та метаболізму гомоцистеїну. Пантотенова кислота (вітамін В5) сприяє нормальному метаболізму стероїдних гормонів (статевих гормонів), що відіграють важливу роль у репродукції.

Міжнародні експерти з питань харчування також рекомендують включати холін у раціон вагітних та жінок у період лактації. Холін є будівельним елементом клітинних мембран (фосфатидилхолін), а також потрібний для роботи нейромедіатора мозку ацетилхоліну і, таким чином, відіграє центральну роль у розвитку дитини. Холін також важливий для метаболізму гомоцистеїну та функції печінки майбутньої матері. Дефіцит холіну під час вагітності може призвести до підвищення рівня гомоцистеїну, що є добре відомим фактором ризику виникнення ускладнень вагітності.

Кофермент Q10 бере участь у метаболізмі мітохондрій, які виробляють необхідну для клітин енергію.  Найбільша кількість  мітохондрій міститься в ооцитах.

Залізо транспортує кисень  у крові. Йод нормалізує  функцію щитовидної залози. Антиоксиданти, як-от вітаміни С і Е, захищають клітинну ДНК, білки та ліпіди від оксидативного стресу Формула Фертиловіт For 2 з холіном містить  вітамін С з уповільненим вивільненням, що забезпечує тривалий ефект та максимальну захисну дію.

Безпека

Фертиловіт For 2 з холіном не містить лактозу, глютен та консерванти.

Фертиловіт For 2 з холіном не містить штучних барвників – інноваційна капсула Vcaps® Plus забарвлена лише кольоровим екстрактом з фіолетової моркви.

Здоров’я

Наслідком додаткового навантаження на організм під час вагітності часто  є  підвищена втома. Вітамін С, рибофлавін (вітамін В2), ніацин (вітамін В3), пантотенова кислота (вітамін В5), вітаміни В6 і В12, а також магній та залізо зменшують прояви втоми у вагітних. Протягом вагітності гормональна система зазнає значних змін, які можуть спричиняти часті побічні ефекти – нудоту та блювання, або так званий токсикоз вагітних. Вітамін В6 сприяє регуляції гормональної активності, усуваючи у такий спосіб  причину токсикозу.

Склад Фертиловіту For 2 з холіном  забезпечує спеціальні потреби жінок у мікронутрієнтах  при плануванні, під час вагітності та лактації.

Денна доза

NRV (%)*

Вітамін Д

20 мкг

400

Вітамін E

12 мг

100

Вітамін С

80 мг

100

Вітамін B1

1,1мг

100

Вітамін В2

1,4 мг

100

Ніацин

1.4 мг

100

Вітамін B6

1,4 мг

100

Фолієва кислота

400 мкг

200

Вітамін B12

5,5 мкг

220

Біотин

50 мкг

100

Пантотенова кислота

6 мг

100

Магній

100 мг

26

Залізо

7,5 мг

54

Цинк

5 мг

54

Селен

60 мкг

109

Йод

150 мкг

100

Холін

140 мг

Коензим Q10

30 мг

*цінність поживних речовин відповідно до норм ЄС

Склад 1 капсули: вітамін Д -20 мкг, вітамін Е- 12 мг, вітамін С-80 мг, вітамін В1-1,1 мг, вітамін В2-1,4 мг, ніацин-16 мг, вітамін В6-1,4 мг, фолієва кислота-400 мкг, вітамін В12-5,5 мкг, біотин- 50 мкг, пантотенова кислота-6 мг, магній – 100 мг, залізо-7,5 мг, цинк – 5 мг, селен-60 мкг, йод- 150 мкг, холін-140 мг, коєнзим Q10-30 мг.

Спосіб застосування

Рекомендовано починати прийом  Фертиловіту For 2 з холіном за три місяці до планованої вагітності, та під час вагітності та в період лактації. Приймати по 1 капсулі на день, запиваючи достатньою кількістю води.

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Дієтичні добавки не замінюють повноцінний раціон харчування.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту Фертиловіт For 2 з холіном. Не можна вживати  дітям.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Не є лікарським засобом.

Назва і місцезнаходження виробника. Gonadosan Distribution GmbH, Romerstr.2, 6900 Bregenz, Austria (Австрія), на виробничих площах: BHI-Biohealth International GmbH, Heinrich-With-Str. 13, 95213 Munchberg, Німеччина, тел.: +49(0)92518708720, www.fertilovit.com

Ексклюзивний імпортер в Україні: ТОВ «Клімед Україна». Україна, 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 40у; тел.: + 38 044 228 047 17; http://kleemed.com.ua

 

ПРО КАПСУЛУ Vcaps® Plus

Vcaps® Plus – інноваційна капсула з негайним вивільненням діючих речовин, не містить желюючих агентів.

Капсула Vcaps® Plus має відмінний профіль розчинення з характеристиками, що не залежать від рівня рН середовища.

 

Капсула Vcaps® Plus:

  • З чистої целюлози та води без консервантів і штучних барвників.
  • Забарвлена лише кольоровим екстрактом з фіолетової моркви.
  • Не містить желюючих агентів.
  • Висока стабильність.
  • Не містить продуктів тваринного походження і ГМО.
  • Виробник: Lonza Pharma & Biotech, USA.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери