Fertilovit F PCOS для жінок з СПКЯ - Компанія Fertilovit Україна

Fertilovit F PCOS для жінок з СПКЯ

Фертиловит F PCOS

Фертиловіт F PCOS – збалансований високодозований комплекс важливих вітамінів, мінералів та амінокислот для забезпечення оптимальних умов мікронутрієнтної підтримки, який повністю задовольняє потребу в інозитолах, омега-3 жирних кислотах, вітамінах та мікроелементах.

2569 грн 2399 грнЗамовити

Форма випуску

Порошок та капсули.

Упаковка

60 капсул (30 вітамінно-мінеральних капсул і 30 капсул з омега-3) і 30 саше.

Вага 132,5 г (вітамінно-мінеральна капсула – 22,6 г, капсула з омега-3- 19,9 г, саше – 90 г).

Турбота про здоров’я починається задовго до зачаття

При плануванні вагітності, кожній жінці рекомендується бути особливо обізнаною про здоровий спосіб життя з добре збалансованим і різноманітним раціоном харчування, який багатий на вітаміни та мінерали. Доповнення у вигляді комплексів важливих мікроелементів, вітамінів та амінокислот особливо для жінок з синдромом полікістозних яєчників (СПКЯ).

Що таке Fertilovit F PCOS ?

Fertilovit F PCOS – це дієтична добавка, яка спеціально розроблена для жінок з СПКЯ, які планують вагітність.

Зазвичай, у жінок з СПКЯ спостерігається підвищений рівень чоловічих гормонів. Як наслідок цього, у жінок з СПКЯ спостерігаються розлади дозрівання ооцитів, нерегулярний менструальний цикл. Часто при СПКЯ спостерігається резистентність до інсуліну, а також в ооцитах, що призводить до дефіциту вітамінів та мікроелементів. Міо-Інозитол, хром і високий вміст фолієвої кислоти в поєднанні з комплексом вітамінів, мінералів і жирних кислот омега-3, покращують репродуктивність жінок, які мають СПКЯ та планують вагітність.

Показання до застосування:

Жіноче безпліддя при СПКЯ:

  • при ановуляторному безплідді;
  • при незрілості ооцитів;
  • при відсутності овуляції;
  • при гіперандрогенії та дисменореї;
  • при порушенні ембріогенезу;
  • при хронічному оксидативному стресі;
  • гіпергомоцистеїнемія.

У той час як СПКЯ невиліковний, організм можна підтримувати здоровим та правильним харчуванням.

Цукор у крові, інсулін та СПКЯ

Основне завдання жінок з СПКЯ під час харчування – підтримати збалансований рівень цукру в крові та зменшити масу тіла.

Вуглеводи, які ми споживаємо з їжею, потрапляють у кров у вигляді цукру. Однак більшість клітин організму не в змозі засвоювати та використовувати цей цукор без певного сигналу: їм потрібен гормон інсулін. Після прийому їжі, багатої на вуглеводи, підшлункова залоза виділяє інсулін, який у подальшому зв’язується зі специфічними рецепторами на поверхні клітин-мішеней. У результаті відбувається внутрішньоклітинне вивільнення вторинних месенджерів, так званих інозитів, які сприяють засвоєнню глюкози з крові. В яєчниках інсулін здійснює ще один додатковий ефект: стимулює синтез андрогену, що пояснює тісний зв’язок цукру в крові, інсуліну та СПКЯ. Таким чином гіперінсулінемія призводить до гіперандрогенії (підвищується індекс HOMA) жінки та ановуляторного безпліддя при СПКЯ.

Наприкінці ХХ ст. вчені вперше підтвердили факт частого ослаблення сигнальної трансдукції в інсулінових рецепторах при СПКЯ, яке в подальшому отримало назву «інсулінорезистентність». Щоб компенсувати цей стан, організм виробляє надлишок інсуліну (компенсаторна гіперінсулінемія), одночасно стимулюючи підвищене продукування чоловічих гормонів (гіперандрогенія).

Щоб уникнути збільшення рівня цукру в крові, жінкам з СПКЯ рекомендується дотримуватися здорового способу життя та раціону, щоб уникнути збільшення рівня цукру в крові. В той же час  важливо переконатися, що в організмі достатньо інозитолів.

Міо- та Д-кайро-інозитоли

Вторинний месенджер інозитол бере участь у метаболізмі інсуліну у двох так званих ізоформах: міо-інозитол та Д-кайро-інозитол (обидві важливі для сигнальної трансдукції).

Міо та Д-кайро-інозитоли перетворюються в інозитол-фосфоглікани вторинні месенджери інсуліну 2-ма шляхами: міо-інозитол бере участь в утилізації глюкози шляхом через IPG інозитол-фосфоглікану, захоплюючи молекулу глюкози і доставляючи в клітину, а Д-кайро-інозитол через інші інозитол-фосфоглікани, активує синтез глікогену в клітинах.

Фізіологічне співвідношення у людини інозитолів в крові-  40:1, а в фолікулярній рідині здорової жінки – 100:1.

Д-кайро-інозитол переважно представлений в печінці та м’язах.
Міо-інозитол превалює в: мозок, серце, селезінка, кишківник, нирки, кров. У печінці міо-інозитол (МІ) сприяє засвоєнню клітинної глюкози, а Д-кайро-інозитол (ДКІ) підвищує синтез глікогену. МІ стимулює засвоєння глюкози в яєчнику і є важливим посередником фолікулостимулюючого гормону (ФСГ). При цьому ДКІ опосередковує інсулінозалежний синтез андрогенів (чоловічих гормонів).

Основна проблема хворих на СПКЯ –незбалансованість між двома ізомерами.

Чим більше МІ в фолікулярній рідині, тим краще відбувається дозрівання ооцитів високої якості. Додавання МІ в період «суперовуляції» сприяє підвищенню вагітності на 45%.

МІ покращує якість бластоцистів першого порядку і сприяє настанню клінічної вагітності.

Фертиловіт F PCOS містить у своєму складі обидві ізоформи в медично доцільному співвідношенні 100:1, що дає змогу оптимізувати дієтичну терапію та оваріальний цикл.  Хром, що також входить до складу Фертиловіт F PCOS діє синергічно за допомогою промотування сигналу трансдукції на рецептор інсуліну.

Омега-3 жирні кислоти

У жінок з СПКЯ часто спостерігається несприятливе співвідношення між омега-6 і омега-3 жирними кислотами в крові, що може призводити до порушення балансу гормонів. Фертиловіт F PCOS  містить омега-3 жирні кислоти – ейкозапентаєнову (ЕРА) та докозагексаєнову кислоти (DHA), з оптимальною біодоступністю, які сприяють оптимізації фізіологічного співвідношення між омега-6 і омега-3 жирними кислотами.

Фолієва кислота

Жінки з СПКЯ, які планують вагітність, повинні переконатися, що вони вживають достатню кількість фолієвої кислоти. Фолієва кислота належить до вітамінів групи В. Вона входить до складу зелених листових овочів, але легко руйнується в процесі зберігання й термічного оброблення внаслідок чутливості до світла і тепла, що ускладнює оптимальне споживання фолатів. Щоденна рекомендована доза фолієвої кислоти при плануванні вагітності – 400 мкг. У жінок, які мають труднощі з зачаттям, часто спостерігаються генетично обумовлені порушення в метаболізмі фолієвої кислоти, що зумовлює необхідність щоденного споживання фолієвої кислоти в дозі 800 мкг.

Вітамін Д

Частка жінок з СПКЯ, що страждають від дефіциту вітаміну Д на 68% вище, ніж у середньому в популяції. Додавання вітаміну Д до раціону харчування жінок з СПКЯ, які планують вагітність, є вкрай важливим.

Склад:

1 вітамінно-мінеральна капсула: активні інгредієнти: вітамін Д3 – 15 мкг, вітамін Е -12 мг, вітамін В1 – 3,3 мг, вітамін В2 – 4,2 мг, вітамін В3 – 48 мг, вітамін В6 – 4,2 мг, фолієва кислота – 800 мкг, вітамін В12 – 10 мкг, біотин – 150 мкг, вітамін В5– 6 мг, цинк – 10 мг, марганець – 2 мг, селен – 55 мкг, хром – 80 мкг, йодид- 150 мкг, L-карнітин- 300 мг, кофермент Q10 -20 мг, лікопен -10 мг.

1 капсула з омега-3: активні інгредієнти: ейкозапентаєнова кислота – 40 мг, докозагексаєнова кислота – 200 мг.

1 саше: активні інгредієнти: міо-інозитол -2030 мг, Д-кайро-інозитол-20 мг, N-ацетил-L-цистеїн – 100 мг, вітамін С- 80 мг , магній- 190 мг.

Cередні показники харчової цінностіНа 100 гНа денну дозу
Енергетична цінність1,310 кДж/
(312 ккал)
58 кДж/
(13,8 ккал)
Жири9 г0,40 г
з них насичені жирні кислоти1 г<0,1 г
Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК)0,9 г0,04 г
Докозапентаєнова кислота (ДПК)4,5 г0,2 г
Вуглеводи47 г2,1 г
з них цукор0 г0 г
Mіо-інозитол46 г2,03 г
Д-кайро-інозитол0,5 г0,02 г
Протеїн7 г0,3 г
Сіль<0,1 г<0,1 г
Вітамін Д3340 мкг15 мкг
Вітамін Е272 мг12 мг
Вітамін С1812 мг80 мг
Вітамін B175 мг3,3 мг
Вітамін B295 мг4,2 мг
Вітамін B31087 мг48 мг
Вітамін В695 мг4,2 мг
Фолієва кислота18116 мкг800 мкг
Вітамін В12226 мкг10 мкг
Біотин3397 мкг150 мкг
Вітамін B5136 мг6 мг
Магній4302 мг190 мг
Цинк226 мг10 мг
Марганець45 мг2 мг
Селен1245 мкг55 мкг
Хром1812 мкг80 мкг
Йод3397 мкг150 мкг
Натрій4,5 мг0,2 мг
Коензим Q10453 мг20 мг
L-карнітин6793 мг300 мг
N-ацетил-L-цистеїн2264 мг100 мг
Лікопен226 мг10 мг

Fertilovit F PCOS не містить глютена та лактози.

Лікарська форма:

Порошок та капсули.

Розмір упаковки:

60 капсул (30 вітамінно-мінеральних капсул і 30 капсул з риб’ячим жиром) та 30 стіків з порошком. Упаковка на 1 місяць.

Примітка

Fertilovit F PCOS – це поживна дієтична добавка для спеціальних медичних цілей. Деякі інгредієнти перевищують оцінену максимальну кількість. Препарат повинен використовуватися під медичним наглядом. Не перевищуйте рекомендовану дозу. Fertilovit F PCOS не може і не повинен замінювати здоровий спосіб життя і добре збалансовану дієту. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Спосіб застосування:

Добова доза : 1 саше з порошком, 1 вітамінно-мінеральна капсула та 1 капсула з омега-3.

Вміст одного саше з порошком розчинити в 200 мл води, 1 вітамінно-мінеральну капсулу і 1 капсулу з омега-3-  запити достатньою кількістю води (=1 добова порція).

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Добавки дієтичні не слід використовувати, як заміну повноцінного раціону харчування.

Назва і місцезнаходження виробника:

Gonadosan Distribution GmbH, Romerstr.2, 6900 Bregenz, Austria (Австрія), на виробничих площах: BHI-Biohealth International GmbH, Heinrich-With-Str. 13, 95213 Munchberg, Німеччина, тел.: +49(0)92518708720, www.fertilovit.com

Імпортер:

ТОВ «Клімед Україна», 04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 40у

Тел. +38 (067) 462 00 77

www.kleemed.com.ua

Кошик

АКЦІЯ до 15 червня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери