Fertilovit MT - № 90, для чоловіків - Компанія Fertilovit Україна

Fertilovit МТ – для чоловіків, що бажають зачати дитину

Fertilovit MT

Цинк та селен для нормальної фертильності і сперматогенезу у поєднанні з таурином та антиоксидантами.

1899 грн 1849 грнЗамовити

Що таке Fertilovit MT?

Fertilovit MT – це біологічно активна добавка, до складу якої входять мікроелементи, для чоловіків для підтримки нормальної фертильності та сперматогенезу.

Чоловіча фертильність тісно пов’язана з кількістю та якістю сперматозоїдів. Так як сперматозоїди постійно формуються знов, здоровий чоловік завжди може змінити їх кількість та вплинути на їх рухомість, зробивши свій вибір на користь здорового сособу життя. Найбільшу роль відіграє добре сбалансована дієта з великою кількістю антиоксидантів, вітамінів, мінералів та інших мікроелементів. Це ефективній спосіб підтримки репродуктивного здоров’я. Однак якщо вам важко дотримуватися здорового хорчування у повсякденному житті, ви можете просто приймати вітамінні добавки.

Антиоксиданти

Антиоксиданти є життєво важливими речовинами, які охороняють ДНК, білки і ліпіди усіх клітин організму (в тому числі сперматозоїдів) від дії окислювального стресу. Відомі антиоксиданти – це вітаміни С та Е, а також лікопен і каротиноїд з помідорів. Вітамін С є основним антиоксидантом сім’яної плазми, однак він швидко елімінується з організму. Тому вітамін С, як правило, не може надавати тривалого позитивного ефекту.  Щоб максимально використовувати захисні здібності даного антиоксиданту, у склад Fertilovit МТ включений вітамін С зі сповільненим вивільненням. Вітамін Е, жиророзчинний антиоксидант, важливий, зокрема, для забезпечення захисту клітинних мембран. Таурин також цінується як антиоксидант, хоча він і став відомим як компонент так званих «енергетичних напоїв». Однак в дійсності він міститься у продуктах харчування, а також в организмі людини. Фактично це одна з похідних амінокислот, що найбільш часто зустрічаються у чоловічій репродуктивній системі. Доведено, що таурин є частиною власної антиоксидантної системи організму.

Імунна система

Ще одним важливим фактором захисту є імунна система. Відомо, що показники окислювального стресу в статевих органах чоловіків особливо високі під час запалення. Таким чином, мікроелементи, які підтримують імунну систему, можуть бути корисними також для сперматозоїдів. До цих мікроелементів відносяться вітамін С, цинк, селен, і вітамін D. Вітамін D не тільки відіграє ключову роль у процесах кальциєвого обміну і формуванні кісток, але і дуже важливий для імуної системи. Він необхідний для ефективної боротьби з мікробами. Холекальциферол або вітамін D часто називають «вітамін сонця», тому що 90% вітаміну D формується в шкірі під впливом сонячних променів. Люди особливо страждають від браку природнього сонячного світла взимку або, коли проводять багато часу у приміщенні.

Фолієва кислота

Фолієва кислота відноситься до вітамінів групи В, що містяться у великій кількості в фруктах та овочах. Тим не меньш, вона дуже чутлива до зовнішніх факторів та легко руйнується під впливом світла і тепла. Плануючи вагітність, жінкам, як і чоловікам, радять приймати достатню кількість фолієвої кислоти. Фолієва кислота необхідна для развитку кровеносної та імуної систем. На додаток, вона приймає участь в обміні речовин амінокислот (в тому числі метаболізмі гомоцистеїну) і в діленні клітин, що особливо важливо по відношенню до сперматогенезу – процесу, під час якого формується велика кількість клітин за порівняно короткий період часу.

Важливість селену і цинку для нормальної фертильності

Загальновідомо, що такі мікроелементи як селен і цинк необхідні для чоловічої фертильності.

Цинк є важливим мікроелементом, що приймає участь в багатьох процесах життєдіяльності  організму. Віе підтримує нормальну функцію імуної системи, зростання та синтез білку, також  важливий для нормального ділення клітин і синтезу ДНК. На додаток до цього, він потрібен для нормальної чоловічої фертильності і репродукції, щоб підтримувати необхідний рівень тестостерону. Селен – це також незамінний мікроелемент. Він приймає  участь у багатьох процесах метаболізму. Селен відноситься до групи так званих селенопротеїнов і виступає в якості оборонного ферменту, що захищає клітини від активних форм кислороду. Інші селенопротеїни беруть участь в обміні речовин гормонів щитоподібної залози, яка вкрай важлива для репродукції і фертильності. Таким чином, немає нічого дивного в тому, що найбільша кількість селену (якщо не враховувати головний мозок) міститься у щитоподібній залозі. Крім вище згаданого, селен необхідний для сперматогенезу.

Енергетичний обмін

Сперматозоїдам нелегко досягти яйцеклітини. Це все одно, що людині переплисти Атлантичний океан! Тому ефективний енергетичний обмін вкрай важливий для них, та може бути підтриманий мікроелементами, що приймають участь у метаболізмі енергії; до ним відносяться  L-карнітин та коензим Q10. Обидва мікроелементи необхідні для утворення енергії у мітохондріях, але L-карнітин особливо важливий у тих випадках, коли енергія виробляється з довголанцюгових жирних кислот.

Наостаноку склад Fertilovit МТ входять мікроелементи, які необхідні для нормального розвитку сперматозоїдів і гормонального балансу. На доповнення до цього антиоксиданти забезпечують захист від окислювального стресу, а інші життєво важливі елементи підвищують загальний стан імуної системи та вироблення енергії.

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт: www.fertilovit.com

Маса:

82,2г

Лікарська форма:

капсули

Упаковка:

90 капсул, достатньо для 3-місячного курсу

Склад:

L-карнітин. таурин, винна кислота, L-аскорбінова кислота, крохмаль, D-альфа-токоферола ацетат, розподілюючий компонент діоксид кремнію, оксид цинку, коензим Q10. рослинна олія, карбонат кальцію, лікопін. акації смола, сахароза, кукурудзяний крохмаль, птероіл-L-глутамат, селеніт натрію, холекальциферол, барвник діоксид титану (капсула), барвник помаранчево-жовтый S (капсула), гідроксипропілметилцелюлоза (капсулююче покриття).

Додаткова інформація:

До складу Fertilovit МТ входять мікроелементи, які потрібні для підтримки нормальної фертильності у чоловіків.

Добова доза (1 капсула)

%

РДН*•

Вітамін С

80 мг

100

Вітамін Е

36 мг

300

Фолієва кислота

200 µг

100

Цинк

10 мг

100

Селен

55 µг

100

Вітамін D

5 µг

100

Інші компоненти

L-карнітин

200 мг

Таурин

200 мг

Лікопін

4 мг

Коензим Q10

15 мг

 (*)% рекомендованої добової норми

Fertilovit MT не містить лактозу і желатин.

Інструкція:

Так як цикл сперматогенезу триває 74-78 днів, Fertilovit® MT рекомендують починати приймати за 3 місяці до планованої вагітності. Приймати по 1 капсулі на день.

Fertilovit MT це біологічно активна добавка. Вона не може і не повинна заміняти здоровий спосіб життя та добре збалансовану дієту. Перед ивикористанням, будь ласка, ознайомтеся з інструкцією. Не перевищуйте рекомендовану дозу.  Зберігайте капсули у недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

Термін придатності вказаний на упаковці. Будь ласка, не використовуйте Fertilovit MT після зазначеної дати. Не використовуйте препарат, якщо його упаковка порвана або, якщо ви помітили фальсификацію.

Вироблено в Німеччині на замовлення:

Gonadosan AG

Zollstrasse 34, FL – 9490 Вадуц, Ліхтенштейн

www.gonadosan.com

Продаж та розповсюдження:

PKA-Vertriebs-GmbH Romerstrasse 2, A – 6900 Брегенц Австрія

www.fertilovit.com

Кошик

АКЦІЯ до 15 червня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери