Fertilovit M Plus - для чоловіків, для корекції значних відхилень поганої спермограми - Компанія Fertilovit Україна

Fertilovit M Plus – для чоловіків, для корекції значних відхилень поганої спермограми

Fertilovit M Plus

Fertilovit M Plus – поживні амінокислоти, мікроелементи та вітаміни для повноцінного розвитку сперматозоїдів. Містить цинк, селен, цитрулін і вітамін С з уповільненим вивільненням.

Добова доза: 2 капсули

2799 грн 2699 грнЗамовити

2199 грн 2099 грнЗамовити

Що таке Fertilovit M plus та як він впливає на організм?

Fertilovit  M Plus  – це біологічно активна добавка для спеціальних медичних цілей, яка використовується для вирішення проблем чоловічого безпліддя, що пов’язані з поганою якістю сперми.

За результатами численних досліджень, чоловіча фертильність знижується у всьому світі. У кожної десятої пари виникають труднощі з осіменінням та у 30% випадків це пов’язано з проблемою чоловічої фертильності. Допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) пропонують різні варіанти для лікування людей з порушеннями репродуктивної функції. Кломіфен, запліднення, ЕКО або ІКСІ сприяють злиттю яйцеклітини і сперми. Однак, сперма з високим ступенем окисного пошкодження значно знижує ефективність будь-якого лікування безпліддя.

Fertilovit M Plus – це біологічно активна добавка для спеціальних медичних цілей, яка використовується для вирішення проблем чоловічого безпліддя, що пов’язані з поганою якістю сперми.

Зменшення кількості сперматозоїдів та погіршення якості сперми може бути викликано різними факторами, наприклад, забрудненням навколишнього середовища, поганим харчуванням, і т.д. Сьогодні ведеться все більше і більше досліджень, що направлені на вивчення оксидативного стресу та його згубного впливу на якість сперми.

Причинами розвитку оксидативного стресу в нашому організмі є такі фактори, як паління, вживання алкоголю, забруднення навколишнього середовища, пестициди та інші хімічні речовини, стрес та/або травми. Окисним стресом (оксидативним стресом) називається процес пошкодження клітин і тканин організму активними формами кисню [АФК]. Ооцити і сперматозоїди особливо сприйнятливі до таких пошкоджень. Зазвичай в організмі людини є свої власні захисні механізми, тобто власні антиоксиданти, однак, їхня кількість не завжди достатня..

Здоровий спосіб життя та збалансоване харчування сприятливо впливають на репродуктивну функцію.

Спочатку, гарна новина: так як сперматозоїди постійно формуються знов, здоровий чоловік завжди може змінити кількість сперматозоїдів та вплинути на їх рухливість, зробивши свій вибір на користь здорового способу життя. Велику роль відіграє добре збалансована дієта з великою кількістю антиоксидантів та інших поживних мікроелементів, які сприяють поділу клітин і сперматогенезу. Це ефективний спосіб підтримки репродуктивного здоров’я. Однак якщо вам важко дотримуватися здорового харчування та тримати режим у повсякденному житті, ви можете просто приймати вітамінні добавки.

Антиоксиданти

Антиоксиданти є життєво важливими речовинами, які охороняють ДНК, білки і ліпіди всіх клітин організму (в тому числі сперматозоїдів) від впливу окисного стресу. Відомі антиоксиданти – це вітаміни С та Е, а також лікопен і каротиноїд з помідорів. Вітамін С є основним антиоксидантом сім’яної плазми, однак він швидко виводиться з організму. Тому вітамін С, як правило, не може надавати довготривалого позитивного ефекту. Щоб максимально використовувати захисні здібності даного антиоксиданту, у склад Fertilovit® Mplus включений вітамін С зі сповільненим вивільненням. Вітамін Е, жиророзчинний антиоксидант, важливий, зокрема, для забезпечення захисту клітинних мембран.

Важливість селену і цинку для нормальної фертильності

Загальновідомо, що такі мікроелементи як селен і цинк необхідні для чоловічої фертильності.

Цинк є важливим мікроелементом, який приймає участь у багатьох процесах життєдіяльності організму. Він підтримує нормальну функцію імунної системи, зростання і синтез білка, також  важливий для нормального поділу клітин та синтезу ДНК. На доповнення до цього, він потрібен для нормальної чоловічої фертильності і репродукції, щоб підтримувати необхідний рівень тестостерону. Селен – це також незамінний мікроелемент. Він приймає участь у багатьох процесах метаболізму. Селен відноситься до групи так званих селено протеїнів та виступає в якості оборонного ферменту, який захищає клітини від активних форм кисню. Інші селено протеїни приймають участь в обміні речовин гормонів щитоподібної залози, яка вкрай важлива для репродукції і фертильності. Таким чином, немає нічого дивного в тому, що найбільша кількість селену (якщо не враховувати головний мозок) міститься у щитоподібній залозі. Крім вищезазначеного, селен необхідний для сперматогенезу.

Амінокислоти

Для формування сперми потрібен великий запас різних мікроелементів. Серед інших, життєво важливу роль відіграють деякі амінокислоти. Аргінін, наприклад, потрібен для утворення протамінів, які допомагають клітинам групуватися та таким чином стабілізують ДНК сперми. У аргініну, однак, дуже низька біодоступність. Тим не менш, дослідження показали, що застосування його попередника, амінокислоти L- цитрулін, може  значно підвищити рівень аргініну в організмі.

Додатковий ефект даних амінокислот ще й у тому, що вони сприяють чоловічій ерекції за допомогою утворення посередника оксиду азоту (NO). Виходячи з цих даних, було розроблено інноваційне покоління біологічно активних добавок для чоловіків: Fertilovit® Mplus.

Даний препарат був протестований в провідних клініках репродуктивної медицини в Європі. Чоловікам, які бажають дитину, рекомендується починати приймати його, принаймні, за три місяці до запланованого зачаття.

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт: www.fertilovit.com

Лікарська форма:

капсули

Упаковка:

90 або 60 капсул по 882,7мг, розрахованих на 6 або 4-тижневий курс лікування

Склад:

L-карнітин-L-тартрат, L-цитрулін (17%), D-альфа-токоферолу ацетат, гідроксипропіл метилцелюлоза (капсулююче покриття), L- аскорбінова кислота (5,7%), роз’єднуючий компонент диоксид кремнію, N-ацетил-L-цистеїн, L-глутатіон (відновлений), карбонат кальцію, оксид цинку (1,8%), коензим Q10, лікопін, птероїл-L-глутамат, селеніт натрію (0,02%), барвник діоксид титану (капсула), барвник помаранчевий жовтий S (капсула).

Харчова цінність

Склад Fertilovit M Plus обумовлений особливими потребами чоловіків з поганою якістю сперми.

Дві капсули Fertilovit M Plus (добова доза) містить:

(*)% рекомендованої денної норми

 Добова
доза
(2 капсули)
%
Р
Д
Н*
На 100гр
Калорійність22,04 кДж
(5,26ккал)
1248кДж
(297ккал)
Білки0,72г40,77г
Жири0,15г8,49г
насичені жирні кислоти0,04 г2,26г
Вуглеводи0,102г6,54
цукор
Клітковина0,24г13,58г
Натрій0,0008г0,046 г
Вітамін С100мг1256002мг
Вітамін Е100мг8336002мг
Фолієва кислота500µг25030010 µг
Цинк25мг2501501мг
Селен100 µг1826002 µг
Інші компоненти
L-цитрулін300мг18218006мг
L-карнітин300мг18006мг
N-ацетил-L-цистеїн50мг3001мг
Глутатіон, відновлений50мг3001мг
Коензим Q1015мг900мг
Лікопін4мг240мг

Fertilovit® Mplus не містить лактозу та желатин. Це перша у світі харчова добавка, що призначена для чоловіків з поганою якістю сперми, до складу якої входить антиоксидант зі сповільненим вивільненням.

Науково доведений ефект компонентів препарату:

Аскорбінова кислота (вітамін С)

Вітамін С є основним антиоксидантом у сім’яній плазмі фертильних чоловіків. Тут його концентрація у десятки разів вища, ніж в плазмі крові. Вітамін С захищає сперматозоїди від агресивних АФК (активних форм кисню) та може збільшити кількість та якість сперми. Однак, вітамін С швидко виводиться з організму. Тому Fertilovit® Mplus містить вітамін С, який вивільняється поступово у невеликих кількостях, забезпечуючи тим самим довготривалий ефект.

Цинк

Цинк є важливим компонентом сперми. Якщо організму не вистачає цинку, утворення сперми різко зменшується, а рухомість сперматозоїдів знижується. Дослідження показали, що прийом харчових добавок, що містять цинк, може поліпшити якість сперми. Цинк також потрібен для підтримки здорового рівня тестостерону.

Вітамін Е (D-альфа-токоферола ацетат)

Вітамін Е локалізується у клітинній мембрані. Він є антиоксидантом та захищає мембрану від окисного стресу. Згідно з результатами різноманітних наукових досліджень у чоловіків, які приймали вітамін Е, сперматозоїди  були стійкіші, рухоміші та, загалом, здоровіші.

Фолієва кислота

Фолієва кислота захищає чутливу ДНК, що міститься у голівці сперматозоїду. Відомо, що у чоловіків з надлишком фолієвої кислоти менше сперматозоїдів, що викликають генетичні порушення при заплідненні. Також доведено, що фолієва кислота знижує рівень гомоцистеїну. Це сприяє розвитку сперми.

Селен

Селен є високоефективним антиоксидантом, який захищає ДНК сперматозоїдів. Крім того, дослідження показали, що селен підвищує рухливість сперматозоїдів.

Лікопін

Лікопін – це каротиноїд, що володіє сильними антиоксидантними та протизапальними якостями. Він надає позитивний вплив на приховані запалення сечостатевих шляхів, знижуючи окисний стрес. Добавка лікопену забезпечує збільшення кількості та рухливості сперми.

L-карнітин

За результатами кількох досліджень, L-карнітин  суттєво покращує рухливість сперматозоїдів.

Глутатіон (відновлений) / N-ацетил-L-цистеїн

Глутатіон – це найважливіший антиоксидант в організмі людини. Він захищає клітини від окисного стресу. Як показали багаточисельні дослідження, його застосування сприяє збільшенню рухливості сперматозоїдів та зниженню окисного стресу, який і пошкоджує сперматозоїди.

Однак, глутатіон погано всмоктується шлунково-кишковим трактом, тому для відновлення нормального рівня глутатіона призначають його попередника N-ацетил-L-цистеїн. До складу Fertilovit® Mplus  включений  N-ацетил-L-цистеїн, що значно підвищує міжклітинні  рівні глутатіону

Коэнзим Q10

Коензим Q 10  (CoQ1) головним чином потрібен організму людини для вироблення енергії. Тим не менш, він також має сильні антиоксидантні якості, та здатен суттєво скоротити утворення активних форм кисню у сім’яній плазмі. Відомо, що після того, як чоловіки, нездатні до зачаття, приймали коензим Q10, кількість випадків вагітності значно збільшувалась.

Цитрулін

Цитрулін є попередником другої амінокислоти – аргініну. Він потрібен для нормального розвитку сперматозоїдів, так як організм використовує його для створення спермин та спермидин, які у високих концентраціях присутні у сім’яній рідині. Спермин стабілізує ДНК сперми, в той час як спермидин грає важливу роль у відновленні структури клітин. Відомо, що рівень спермидину по мірі старіння зменьшується. Попередник аргініну цитрулін суттєво збільшує рівень аргінину в організмі на тривалий період часу. Приємний побічний ефект підвищеного рівня аргініну полягає в тому, що він може також сприяти чоловічій ерекції, воробляючи посередника NO (оксиду азота).

Показання до застовування:

Fertilovit® Mplus – це біологічно активна добавка, яка підходить усім чоловікам, які планують зачати дитину. Fertilovit® Mplus сприят покращенню якості сперми і фертильності. Застосовувати після консультації з лікарем. Fertilovit® Mplus особливо рекомендується приймати тим чоловікам, які палять, постійно піддаються стресам та незбалансовано харчуються.

Особливі застереження та умови зберігання:

Фертиловіт М Плюс 60 – біологічно активна добавка для спеціальних медичних цілей. Вона не може и не повинна заміняти здоровий спосіб життя та добре збалансовану дієту.

Побічні ефекти були виявлені тільки по причині передозування деяких компонентів препарату. Тому важливо не перевищувати рекомендовану дозу.

Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем перед початком використання Fertilovit® Mplus. Зберігайте Fertilovit® Mplus в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці, за температури не вище  25 °С.

Спосіб застосування Фертиловіт М Плюс та дози:

Приймати по 2 капсули щоденно, одну вранці і одну ввечері. Не перевищувати рекомендовану дозу. Не розжовувати, запивати  великою кількістю води. Рекомендується приймати під час їжі.

Для оптимального ефекту необхідно починати приймати Fertilovit® Mplusпринаймні, за 90 днів, до запланованого зачаття, тому що цикл формування сперми (сперматогенез) займає 74 – 78 днів. Але якість сперми, можливо, покращиться і за більш короткий термін, тобто можна починати приймати Fertilovit® Mplus в любий час.

Побічні ефекти:

Зазвичай Fertilovit® Mplus переноситься дуже добре. Жодних побічних ефектів до цих пір не було описано. Не використовуйте Fertilovit® Mplus, якщо у вас виявлена алергія на любий з активних або неактивних компонентів препарату, що перераховані вище.

Термін придатності:

Термін придатності вказаний на упаковці. Будь ласка, не використовуйте Fertilovit® Mplus, по закінченню цієї дати. Не використовуйте  препарат, якщо його упаковка порвана або, якщо ви помітили  фальсифікацію.

Вироблено у Німеччині на замовлення:

Gonadosan AG, Zollstrasse 34, FL – 9490 Вадуц, Ліхтенштейн

www.gonadosan.com

Продаж і розповсюдження

PKA-Vertriebs-GmbH Romerstrasse 2, A – 6900 Брегенц Австрія

www.fertilovit.com

Кошик

АКЦІЯ до 15 червня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери