Не можу зачати дитину - Компанія Fertilovit Україна

Не можу зачати дитину

«Не можу зачати дитину» – ця фраза, що приховує у собі вельми сумну картину, на жаль, все частіше звучить з вуст наших з вами співвітчизників, що бажають стати щасливими батьками. Неправильне харчування, відсутність регулярних занять фізичними вправами, малорухливий спосіб життя, наявність шкідливих звичок та зловживання алкоголем, несприятлива екологічна ситуація, яка до того ж постійно погіршується – все це негативним чином відображається на здоров’ї, як жінки, так і чоловіка, та зокрема на їхніх репродуктивних можливостях.

Одразу ж потрібно відзначити, що проблеми з зачаттям можуть бути викликані цілим рядом причин. Найрозповсюженішими з них, с точки зору сучасної медичної науки є наступні:

  • повна відсутність або ж недостатній вміст у спермі чоловіка сперматозоїдів, а також їх низький рівень активності
  • наявні проблеми з овуляцією або ж зовсім повна відсутність овуляції у жінки, а також непроходимість маткових фаллопієвих труб
  • несумісність у гормональному плані, яка може спостерігатися у окремо взятих пар абсолютно здорових людей.

Крім всього іншого істинні корені даної серйозної проблемиы можуть бкти приховані не лише у фізіології, але також і у емоційному аспекті взаємовідношень чоловіка та жінки.

Якщо здоров’я чоловіка та жінки у окремо взятої конкретної пари за результатами усіх проведених аналізів та досліджень у повній мірі свідповідає усім нормам та стандартам, але зачаття все одно не получається, у такому випадку варто звернутися за наданням кваліфікованої допомоги до досвідченого гінеколога, уролога, а також до андролога. Ними має бути встановлена істинна причина неможливості зачати нове життя.

Наявність проблем з зачаттям дітей вельми актуальна для теперішнього часу. Зважаючи на це щорічно у світі проводяться різні клініко-лабораторні дослідження, за результатами яких створюються певні лекарські препарати, що покликані допомогти у їх успішному вирішенні. Так, суттєве підвищення шансу на зачаття гарантироване по завершенню певного періоду часу вживання препарата Fertilovit – якісно нового слова для вирішення проблем репродуктивного характеру. Ця іноваційна разробка провідних австрійських та німецьких спеціалістів-репродуктологів покликана допомогти вам з вашою проблемою.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери