Підготовка до вагітності - Компанія Fertilovit Україна

Підготовка до вагітності

Бажання завести спільну дитину є цілком природним для багатьох подружніх пар. І зовсім неважливо, коли воно з’являється – одразу ж після весілля, або ж через кілька років, коли будуть створені усі необхідні умови для комфортного та повноцінного зростання малюка. Підготовка до вагітності є вкрай важливим процесом, який безпосередньо передує моменту зачаття дитини. Пильну увагу йому з кожним роком приділяє все більше подружніх пар, які звісно бажають, щоб їхня дитина народилася міцною та здоровою, без будь-яких фізіологічних відхилень.

Програма підготовки до вагітності – цей процес наполегливо рекомендується почати з візиту до кабінета гінеколога для отримання кваліфікованої консультації з приводу прийнятого вами та вашою коханою людиною рішення планувати майбутню вагітність. Доктор зобов’язаний надати та призначити вам повний список усіх потрібних досліджень, які включають в себе разноманітні аналізи й інструментальні дослідження, які мають визначити поточний стан здоров’я вашого організму.

При цьому варто мати на увазі, що процес підготовки до майбутньої вагітності не є виключно жіночою прерогативою – тату також потрібно відвідати лікаря-уролога, за необхідності андролога для проходження повного обстеження стану здоров’я свого організму.

Обидва батьки повинні відмовитись від вживання табачної продукції в любому її вигляді, а також від алкоголю. Останнє особливо вкрай важливо здійснити майбутньому батьку, адже алкоголь та табак помітно знижує активність та рухливість сперматозоїдів. У випадку наявних проблем з зайвою вагою наполегливо рекомендується поступово зменшувати кілограми, адже надлишкова вага може стати причиною різних проблем, як під час вагітності, так і безпосередньо під час пологів.

У випадку відсутності «дозрівання» яйцеклітини за якими-небудь причинами стимуляція овуляції є єдиним вірним та можливим виходом з ситуації, що склалася. Рекомендується парам, які не можуть завагітніти протягом 1 року або ж вони старші за 35-40 років. Іноваційний лікарський препарат Fertilovit, що є спільною розробкою провідних австрійських та німецьких лікарів-репродуктологів, допоможе вам максимально швидко зачати нащадка, який виросте здоровим та сильним.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери