Планування народження дитини - Компанія Fertilovit Україна

Планування народження дитини

Планування народження дитини є цілком звичною процедурою для багатьох подружніх пар з развинутих країн світу, які бажають стати щасливими батьками повноціного, здорового нащадка. Планування народження дитини має на увазі проходження різноманітних медичих обстежень та відвідування кабінетів лікарів з метою своєчасного виявлення усіх можливих проблем, які з певною долею ймовірності можуть виникнути у майбутньому.

Коротко перерахуємо усі основні моменти:

  • відвідування гінеколога з метою потримання консультації та проходження УЗД органів малого тазу
  • отримання консультації у терапевта та проходження ЕКГ
  • отримання консультації у кваліфікованого ендокринолога та проходження УЗД щитоподібної залози
  • проходження обстеження з метою виявлення інфекцій, що передаються стаевим шляхом (методи ПЛР (PCR) та ІФА (ELISA) )
  • здача аналізів на предмет виявлення у крові майбутньої мами імуноглобулінів, що протистоять краснусі та токсоплазмі Гондії, а також гормонів крові
  • відвідування майбутнім татом кабинета уролога та андролога, а також проходження аналізу спермограми за необхідності
  • надання медико-генетичної консультації подружній парі при виникненні необхідності подібного роду
  • консультація кваліфікованого стоматолога.

Усі ці заходи необхідно вжити приблизно за 3-4 місяці до планованого зачаття дитини, щоб мати можливість за необхідності вилікувати та усунути всі виявлені відхилення.

Підготовка організму до вагітності

Планування зачаття спільної дитини, майбутні тато та мама повинні відмовитись від вживання табачних, алкогольних та наркотичних продуктів, як мінімум, за кілька місяців. Особливо це важливо для чоловіків, що бажають зачати дитину, адже не таємниця, що далеко не всі представники сильної половини людства ведуть абсолютно здоровий спосіб повсякденного життя.

У перші 12 тижнів протікання вагітності вкрай важливо, щоб молода мама отримала повний комплекс усіх необхідних вітамінів та мікроелементів. Обумовлюється це тим, що саме у цей період відбувається закладка та формування усіх внутрішніх органів малюка. Вживання лікарського препарату Fertilovit максимально благотворно позначається на нормальному зростанні й розвитку плода та зводить до мінімуму ризик виникнення будь-яких відхилень.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери