Пологи після 35-ти років - Компанія Fertilovit Україна

Пологи після 35-ти років

Зараз збільшується кількість жінок після 35-ти років, які планують народити дитину. У наш час — це зрозуміло тому що у такому віці жінки більш готові до народження дитини, вони вже чогось досягли та знають, як та на які кошти будуть його ростити.

Фізіологія

Для початку, звісно ж потрібно відвідати гінеколога, здати усі призначені аналізи та тести. Якщо ви маєте якісь хронічні захворювання вам варто особливо уважно перевірити своє здоров’я.

Пройти лікарів за таким списком – кардіолога, ендокринолога, окуліста, зробити УЗД внутрішніх органів та здати аналізи.

Роды после 35-ти лет

Безсумнівно у жінок 20-ти років організм здоровіший та сильніший для народження здорової дитини ніж у жінок після 35. З віком підвищується ризик народження дитини з різними вродженими захворюваннями, наприклад, вади серця. Такий ризик звичайно є завжди, та він підвищується від впливу на організм токсичних речовин, різноманітних медикаментів та інфекцій.

Звісно неможливо запобігти усім ризикам, але з віком їх кількість тільки збільшується. Можуть виникати проблеми під час виношування або під час пологів. Але кількість ризиків можна скоротити якщо завчасно підготуватися до цієї важливої події у вашому житті. Потрібно слідкувати за своїм здоров’ям, правильно та збалансовано харчуватися, займатися спортом, та викорінити шкідливі звички. Також варто пройти діагностику вроджених відхилень.

Зачаття

Вченими доведено, що після 35-ти років здатність до народження починає згасати.

Тому можуть виникнути труднощі з зачаттям, на це може піти у 3-5 разів більше часу ніж у 20-ти літніх. Життєздатність яйцеклітини з віком стрімко знижується. Спостереження підтвердили той факт, що після 40 практично половина зачать закінчується раннім викиднем.

Роды после 35-ти лет

Також успіх цієї нелегкої справи залежить від вашого партнера, йому потрібно уникати перегріву та переохолоджнь організму в цілому а особливо в області геніталій, варто носити вільнішу білизну.

Не варто утримуватися від фізичної близькості, та приділяти цьому особливу увагу тільки у період найбільш сприятливий для зачаття. Медики рекомендують займатися сексом раз на 2-3 дні, для гарної активності сперматозоїдів.

Якщо протягом тривалих зусиль (12-18 місяців) зачаття не відбувається, то можливо варто замислитися про штучне запліднення. Можливість такого варіанту визначає лікар за результатами обстеження. 

Але виношування при штучному заплідненні протікає важче ніж при традиційному зачатті. А ймовірність повного виношування у 4 рази менше.

Перебіг пологів

Ви вже знаєте та готові до того що вагітність після 35, проходить не так гладко як у 20. Статистика викиднів та затяжних пологів у жінок среднього віку не дуже райдужна.

У перші 12 тижнів плід найбільш вразливий тому що формуються усі його органи, тому цей період потребує особливої уваги.

Роды после 35-ти лет

Ось чому до цього потрібно готуватися завчасно – харчування має бути насиченим вітамінами й мінералами, відмовитися від алкоголю і сигарет, зменшити фізичні навантаження, прогулки на свіжому повітрі, і обов’язково потрібно нормалізувати свою вагу. Займатися цим під час вагітності вже пізно.
У сучасній медицині існує маса методів для перевірки здоров’я матері та малюка. Вже на 12-му тижні можна спостерігати розвиток ручок і ніжок, контролювати розвиток головного мозку, у лікарів можна отримати точний висновок про наявність або відсутність генетичних захворювань.

За такою ж схемою проходять всі обстеження протягом вагітності, для своєчасного визначення стану здоров’я малюка.
Жінкам середнього віку під час вагітності не потрібно робити нічого особливого, що відрізняється від виношування у іншому віці. Найголовніше, для усіх, це слідкувати за своїм здоров’ям та виконувати  рекомендації лікарів.

Пологи

У зв’язку з тим, що з віком ризик ускладнень під час пологів збільшується, то навть мови не може йти про екзотичні пологи, тільки під наглядом лікарів та тільки у лікарні.
У здорової жінки среднього віку є усі шанси народити природним шляхом. Але не варто забувати, що у таких жінок потреба у кесаревому розтині у 7 разів більша.

Роды после 35-ти летЦе тому що м’язи і зв’язки з віком стають менш рухливими та еластичними. Зараз широко застосовується епідуральна анестезія, яка має як позитивні так і негативні моменти, тому це рішення має бути ретельно продуманим і лікарем, і породіллею.

Рішення завагітніти у любому віці має бути добре обдумане, тому що це значно змінить ваше життя.

Fertilovit

Кошик

АКЦІЯ до 31 жовтня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери

Замовити дзвінок
+
Передзвоніть!