Пологи після 35-ти років - Компанія Fertilovit Україна

Пологи після 35-ти років

Зараз збільшується кількість жінок після 35-ти років, які планують народити дитину. У наш час — це зрозуміло тому що у такому віці жінки більш готові до народження дитини, вони вже чогось досягли та знають, як та на які кошти будуть його ростити.

Фізіологія

Для початку, звісно ж потрібно відвідати гінеколога, здати усі призначені аналізи та тести. Якщо ви маєте якісь хронічні захворювання вам варто особливо уважно перевірити своє здоров’я.

Пройти лікарів за таким списком – кардіолога, ендокринолога, окуліста, зробити УЗД внутрішніх органів та здати аналізи.

Роды после 35-ти лет

Безсумнівно у жінок 20-ти років організм здоровіший та сильніший для народження здорової дитини ніж у жінок після 35. З віком підвищується ризик народження дитини з різними вродженими захворюваннями, наприклад, вади серця. Такий ризик звичайно є завжди, та він підвищується від впливу на організм токсичних речовин, різноманітних медикаментів та інфекцій.

Звісно неможливо запобігти усім ризикам, але з віком їх кількість тільки збільшується. Можуть виникати проблеми під час виношування або під час пологів. Але кількість ризиків можна скоротити якщо завчасно підготуватися до цієї важливої події у вашому житті. Потрібно слідкувати за своїм здоров’ям, правильно та збалансовано харчуватися, займатися спортом, та викорінити шкідливі звички. Також варто пройти діагностику вроджених відхилень.

Зачаття

Вченими доведено, що після 35-ти років здатність до народження починає згасати.

Тому можуть виникнути труднощі з зачаттям, на це може піти у 3-5 разів більше часу ніж у 20-ти літніх. Життєздатність яйцеклітини з віком стрімко знижується. Спостереження підтвердили той факт, що після 40 практично половина зачать закінчується раннім викиднем.

Роды после 35-ти лет

Також успіх цієї нелегкої справи залежить від вашого партнера, йому потрібно уникати перегріву та переохолоджнь організму в цілому а особливо в області геніталій, варто носити вільнішу білизну.

Не варто утримуватися від фізичної близькості, та приділяти цьому особливу увагу тільки у період найбільш сприятливий для зачаття. Медики рекомендують займатися сексом раз на 2-3 дні, для гарної активності сперматозоїдів.

Якщо протягом тривалих зусиль (12-18 місяців) зачаття не відбувається, то можливо варто замислитися про штучне запліднення. Можливість такого варіанту визначає лікар за результатами обстеження. 

Але виношування при штучному заплідненні протікає важче ніж при традиційному зачатті. А ймовірність повного виношування у 4 рази менше.

Перебіг пологів

Ви вже знаєте та готові до того що вагітність після 35, проходить не так гладко як у 20. Статистика викиднів та затяжних пологів у жінок среднього віку не дуже райдужна.

У перші 12 тижнів плід найбільш вразливий тому що формуються усі його органи, тому цей період потребує особливої уваги.

Роды после 35-ти лет

Ось чому до цього потрібно готуватися завчасно – харчування має бути насиченим вітамінами й мінералами, відмовитися від алкоголю і сигарет, зменшити фізичні навантаження, прогулки на свіжому повітрі, і обов’язково потрібно нормалізувати свою вагу. Займатися цим під час вагітності вже пізно.
У сучасній медицині існує маса методів для перевірки здоров’я матері та малюка. Вже на 12-му тижні можна спостерігати розвиток ручок і ніжок, контролювати розвиток головного мозку, у лікарів можна отримати точний висновок про наявність або відсутність генетичних захворювань.

За такою ж схемою проходять всі обстеження протягом вагітності, для своєчасного визначення стану здоров’я малюка.
Жінкам середнього віку під час вагітності не потрібно робити нічого особливого, що відрізняється від виношування у іншому віці. Найголовніше, для усіх, це слідкувати за своїм здоров’ям та виконувати  рекомендації лікарів.

Пологи

У зв’язку з тим, що з віком ризик ускладнень під час пологів збільшується, то навть мови не може йти про екзотичні пологи, тільки під наглядом лікарів та тільки у лікарні.
У здорової жінки среднього віку є усі шанси народити природним шляхом. Але не варто забувати, що у таких жінок потреба у кесаревому розтині у 7 разів більша.

Роды после 35-ти летЦе тому що м’язи і зв’язки з віком стають менш рухливими та еластичними. Зараз широко застосовується епідуральна анестезія, яка має як позитивні так і негативні моменти, тому це рішення має бути ретельно продуманим і лікарем, і породіллею.

Рішення завагітніти у любому віці має бути добре обдумане, тому що це значно змінить ваше життя.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери