Як народити здорову дитину? - Компанія Fertilovit Україна

Як народити здорову дитину?

Вагітність починається з зачаття, із зародження нового життя, за рахунок запліднення яйцеклітини сперматозоїдами. Щоб виносити та народити здорову та повноцінну дитину необхідно відповідально підійти до питання підготовки до зачаття. Створити всі сприятливі умови для зачаття. Якщо подружжя затягувало з народженням дитини, не слідкувало за своїм здоров’ям а лише накопичувало різні хвороби, розвивало шкідливі звички, то у такого подружжя залишиться мало шансів народити здорового малюка.

Але люди найчастіше замислюються про здоров’я плоду тільки з перших моментів вагітності. А готуватися до зачаття потрібно задовго до запліднення. Нарешті у нашійкраїні почали з’являтися підготовчі курси для майбутніх батьків. На такі курси подружжя ходить за кілька місяців до зачаття. На заняттях розповідають, як правильно підготуватися до зачаття та про методи оздоровлення організму.

Здоров’я до зачаття

Щоб по максимуму підготуватися до цього важливого моменту потрібно як мінімум за рік починати укріплювати своє здоров’я та позбутися шкідливих звичок. Для початку потрібно здати аналізи, які допоможуть визначити стан вашого здоров’я, виявити приховані захворювання або інфекції. Почніть вести здорoвий спосіб життя, проводьте більше часу на свіжому повітрі.

Якщо дотримуватися усіх цих правил, то є велика ймовірність зачати та відповідно виносити здорову дитину.
На весь період часу з початку підготовки, до народження дитини лікар має стати вашим другом. Він має обстежити вас та виявити усі приховані хвороби, які не одразу проявляються. У зовні здорових людей може бути хворобливий ген, який стане причиною народження хворої дитини.

Ця проблема особливо актуальна для жінок після 35 років, які планують народжувати. Адже чим старша майбутня мама тим менше ймовірність народити здорового малюка. Таким жінкам під час планування зачаття і у період вагітності необхідно постійно знаходитись під пильним спостереженням лікарів генетика і гинеколога.

З розвитком людина починає уважніше відноситись до свого здоров’я та здоровя своєї майбутньої дитини. Такі люди перед “творінням” нового життя, обовязково проходять повне обстеження на наявність таких захворювань як уреаплазмоз та хламідіоз, які не так просто виявити а лікування займає тривалий час. Це все для того щоб упевнитись у тому що дитина наpодиться здоровою.

Під час підготовки до зачаття варто звернути увагу не тільки на фізичне здоровя, потрібно не забувати і про моральний спокій. Адже кожен стрес відображається на загальному стані здоров’я. Від стресу набагато складніше позбутися ніж від любої інфекції.

Харчування та сон перед зачаттям

Навіть харчування перед зачаттям впливає на здоров’я дитини і на формування його органів у майбутньому або може спровокувати викидень. Тому подбайте про те щоб у ваш організм надходила потрібна кількість вітамінів і мінералів.

Давайте розглянемо що розуміється під повноцінним здоровим харчуванням. У раціоні майбутньої мами повинні бути свіжі овочі і фрукти, приготовані удома м’ясо та риба. Доведеться відмовитись від жирної їжі, полуфабрикатів, продуктів, що піддаються сучасній обробці. Важливо забути про усілякі дієти, тому що вони можуть, допомогаючи зберегти фігуру, погіршити здоров’я. Має бути повноцінне харчування не меньше 4-5 разів на добу, не шкодуючи на це час. Пити овочеві і фруктові фреши, їсти сир. На сон має уходити не менш 8-ми годин на добу. Перед сном будуть корисні прогулки на свіжому повітрі.

Стать майбутньої дитини

Як народити здорову дитину?Існує багато версій як розрахувати стать дитини, різноманітні дієти, складні розрахунки які обіцяють абсолютну гарантію, але дають нульовий результат. Медики ствержджують, що стать дитини можливо «розрахувати» тільки у випадку штучного запліднення.

Багато хто думає, що стать дитини у більшій мірі залежить від жінки, але насправді це не так. Вченими доведено що стать дитини цілком і повністю залежить від чоловіка, від того сперматозоїд з якою хромосомою запліднює яйцеклітину.
Памятайте, що для того щоб народився здоровий малюк, потрібно зрозуміти, що це повністю залежить тільки від вас.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери