Що може підвищити шанси на зачаття? - Компанія Fertilovit Україна

Що може підвищити шанси на зачаття?

Підвищити шанси на зачаття ?

На жаль, з кожним роком подібним питанням задаються все більше людей, яким був поставлений медичний діагноз «безпліддя». Згідно сучасній медичній трактовці даний діагноз ставиться тільки тоді, коли у випадку регулярного статевого життя протягом року бажана вагітність так і не наступила. Як показує повсякденна практика, основні причини відсутності вагітності носять запальний або ж гормональний характер. Усі вони можуть бути успішно вирішені та подолані.

Якщо не вдається зачаття дитини у жінки, дуже часто виною тому можуть бути різноманітні запальні процеси та викликані ними захворювання. Причому у наші дні це у рівному ступені характерно, як для жінок, так і для чоловіків. Частіше за все – це наслідок несвоєчасно та неправильно вилікуваних захворювань мочеполової системи, банального грипу або простуди!

Потрібно мати на увазі, що гормони, які виробляються у людському організмі, вкрайн болісно переносять різкі коливання ваги. Зважаючи на це вкрай важливо уникати стрімкого схуднення та набору ваги. В обох випадках це може бути причиною того, чому не вдається зачаття дитини, у чоловіка особливо. Гормони організму людини “люблять” їжу та продукти, у яких міститься велика кількість білків та амінокислот. А їх больше за все у м’ясі, кисломолочних та рибних продуктах. В особливості корисна риба, оскільки у ній містяться вкрай необхідні для репродуктивної системи поліненасичені жирні кислоти. Бажано приймати кожен день кілька разів по 1-й таблетці фолієвої кислоти та по 1-й капсулі вітамину E.

Якщо проблеми зачаття дитини криються у здоров’ї чоловіка, йому рекомендується на деякий час відмовитись від відвідин бані і прийому тривалих гарячих ванн. У їжу належить вживати мед з маком, а також пити відвар з насіння подорожника – ефективний засіб, перевірений століттями. Мед та прополіс рекомендується і жінкам з проблемами зачаття. Регулярні фізичні вправи також сприяють підвищенню шансів на зачаття дитини – їзда на велосипеді, пробіжки, відвідування басейну. На додаток до всього вищезазначеного лікарський засіб Fertilovit є відмінним додатковим засобом, вживання якого також у рази підвищить шанси стати батьками.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери