Як можна швидко завагітніти - Компанія Fertilovit Україна

Як можна швидко завагітніти

Як можна швидко завагітніти

У певний момент у кожного з нас з’являється непереборне бажання стати батьками. Але не завжди виходить одразу зачати дитину. Це питання ми і розглянемо у нашій статті.

Як же швидко завагітніти?!

Частіше всього переймаються цією проблемою жінки, але не забувайте про те, що практично головну роль у зародженні життя грає чоловік.
Також напено усім відомий факт, що у здорових пар ймовірність швидко завагітніти набагато вища.

Тому буде корисно майбутнім батькам зробити деякі аналізи, які вам призначить гінeколог. Це і є перший крок до зачаття.

Все що потрібно для швидкої вагітності, крім здоров”я подружжя — це овуляція та якісна сперма. Як можна швидко завагітніти, що приймати, препарати, вітаміни

Жінкам, які бажають завагітніти необхідно вирахувати день овуляції. Для тих, у кого регулярний цикл — це не складно, від всієї тривалості циклу необхідно відняти 14. А для тих, у кого не регулярний цикл цей день можливо визначити за допомогою спеціального визначника який можна придбати у любій аптеці.

Але не слід очікувати саме цього дня, тому що сперматозоїди живуть близько 5-ти днів після статевого акту, тому не втрачайте свою можливість використовуйте на повну період 6 днів до та 5 після овуляції.

А чоловікові також необхідно слідкувати за своїм здоров’ям щоб надати якісну сперму. Так як сперма оновлюється кожні 2 місяці, у цей період рекомендується усім майбутнім батькам вести здоровий спосіб життя, збалансовано харчуватися та більше дихати свіжим повітрям. Також їм не слід перегрівати статеві органи.

Але не так все просто. Вченими доведено що часті статеві акти покращують якість сперми і збільшують шанси народити здорову дитину. Аое потрібно враховувати, що це знижує кількість сім’яної рідини, що тягне за собою меншу ймовірність зачаття. Тому спеціалісти рекомендують займатися сексом раз у два-три дні.

У каждого из нас появляется непреодолимое желание стать родителем. Но не всегда получается сразу зачать ребенка. Для этого есть хороший курс витаминов

Що ще необхідно зробити для того щоб завагітніти? Крім вищезгаданого, існують ще фактори, які впливають на швидке зачаття.

 

  • Час зачаття. Вважається, що більше ймовірність завагітніти наприкінці осені або на початку весни, тому що організм після літнього відпочинку та осіннього достатку свіжих фруктів та овочів здатен створювати нове життя. А весна — це час зародження нового життя. Час доби також має свій вплив, ми радимо працювати над зачаттям щоранку.
  • Ідеальна вага. На час планування і зачаття дитини майбутнім мамам потрібно забути про дієти, щоб не виникло жодних проблем при зачатті та виношуванні, це стосується й жінок які набирають вагу. Вам потрібно постаратися врегулювати свою вагу за пару місяців до запланованого зачаття. Це також стосується й чоловіків, при збільшенні або зниженні маси тіла виробляється на порядок менше сперматозоїдів. Шкідлива й велика кількість фізичної нагрузки.
  • Позбудьтеся шкідливих звичок. Не можна не згадати про вплив шкідливих звичок на організм майбутніх батьків. У тих батьків, хто палить та часто вживає спиртне, у 3 рази знижуються шанси. Але не багато хто знає, що кофеїн також негативно впливає на зачаття малюка. Завчасно потрібно припинити прийом стероїдів щоб організм встиг звикнути до відсутності цих гормонів.
  • Правильне харчування. Не забувайте правильно харчуватися, та врахуйте, що у чоловіків та жінок неоднаковий раціон, тому що чоловічий та жіночий організми виконують різні функції при зачатті. Майбутнім мамам рекомендується вживати більше каш, зелені та овочів. Для жінок у яких є проблеми з овуляцією, важливо щоденно вживати м’ясні та бобові блюда, яблоки, молочну продукцію. Чоловікам корисно буде більше їсти риби, м’яса та горіхів. А для двох рекомендовано утиматися від солодкого і випічки.
  • Поза. Багато хто думає, що вибір пози для зачаття також зіграє свою роль. Ніхто не дасть повну гарантію, що у певній позі ви обов’язково завагітніте. Але спеціалісти вважають, що при місіонерській позі, коли жінка лежить на спині з піднятими бедрами, більше шансів зачати дитину. Але це суто індивідуально. Це може засмутити майбутніх батьків, але їм доведеться на пару тижнів відмовитися від орального сексу, оскільки слина негативно впливає на якість сім’яної рідини.
  • Жодних ліків та хімії ! Необхідно утриматися від прийому хімічних ліків хоча б на період до зачаття. Адже хімічні ліки, а тим більш антибіотики, приносять не тільки користь. Побутова хімія негативно впливає на організм, уникайте приміщень з насиченими запахами фарб, лаків або інших токсичних речовин. Від інтимної косметики доведеться відмовитися.
  • Не нервуйте. Усім відомий той факт, що стреси та хвилювання негативно впливають на ймовірність завагітніти. Постарайтеся огородити себе від негативного впливу цього фактору. Підберіть для себе метод розслаблення та відволікання від негативу. Багатьом допомагає відпочинок або прогулянки на свіжому повітрі, читання книжок або релакс музика, або вана з піною.

Как можно быстро забеременеть, что принимать, препараты, витаминыНу и звісно уявляйте свого малюка, чекайте і у вас обов’язково все вийде. Бажаємо вдачі.

Кошик

АКЦІЯ до 15 травня !!!

До кінця акції залишилося

Ми на Facebook

Наші партнери